Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
 

 

 

1. W jaki sposób należy rozumieć wielkość naklejki 120x130 cm ?

Pierwsza miara dotyczy szerokości, druga wysokości naklejki. Poniżej rysunek jak to wygląda. Jeśli naklejka jest duża (powyżej 1,2 metra każdy z boków) naklejka zostaje przez nas podzielona, np. dmuchawiec oddzielnie i lotki (lotki można sobie rozciąć dodatkowo nożyczkami i ułożyć według swojego pomysłu). Rysunek z prawej strony (na smartfonie widoczny jako drugi) pokazuje sposób w jaki przygotowujemy naklejkę do wysyłki.

Naklejka na ścianę dmuchawiec Naklejka na ścianę na folii

2. Szerokość i wysokość naklejki / szablonu .... Jak to właściwie wygląda ?

W poziomie zawsze oznaczamy szerokość naklejki, w pionie natomiast wysokość naklejki. Liczymy więc od lewego końca naklejki do prawego końca zawsze wybierając najdalej wysunięty koniec naklejki. Podobnie z wysokością naklejki, od dołu do góry. Poniżej przykład naklejki pięciolinii o wym. 98 x 62 cm. Jeśli chodzi o szablon to również wygląda to tak samo. Dostają Państwo nieco większy arkusz, aby łatwiej było pomalować ścianę w wybranym wzorze, ale zawsze wymiar jest ten, który docelowo znajdzie się na ścianie.

Naklejka nuty

3. Co to jest odbicie lustrzane naklejki ?

Najlepiej będzie to widoczne na poniższym przykładzie. Całość zamienia się stronami. To tak jakby przyłożyć lusterko do wybranego wzoru, w którym zobaczymy jego odbicie. Odbicia lustrzanego nie będzie w figurach geometrycznych, np. kropkach, kwadratach, trójkątach, w niektórych motylkach i biedronkach, śnieżkach, serduszkach i wszędzie tam, gdzie odbicie naklejki nic nie zmieni.

Naklejka safarii                 Naklejka safarii odbicie lustrzane

 

4. Jak duże są naklejki w komplecie 100x100 ?

Wszystko zależy od wybranego wzoru. Poniżej przedstawiamy poszczególne wielkości elementów dla zestawu z kotkami i zestawu z kosmosem.

Naklejki na ścianę koty                   Naklejki na ścianę Kosmos

 

5. Jaką naklejkę wybrać w przypadku farby lateksowej ?

W przypadku farb z dużą zawartością lateksu lub żywicy warto skorzystać z naklejek welurowych, które mają mocniejszy klej i łatwiej się przyklejają do powierzchni ściany.

 

6. Czy naklejkę ścienną można wykorzystać na samochód ?

Owszem. Są to naklejki matowe z klejem usuwalnym i można z powodzeniem przyklejać na samochód. Gdy naklejka się znudzi, bardzo łatwo ją ściągniesz bez pozostałości śladu kleju.

 

7. Czy jednokolorową naklejkę ścienną można zamówić w dwóch lub trzech kolorach?

Tak, oczywiście. Takie wzory najczęściej przygotowujemy w gałązkach, gdzie konar jest brązowy a listki zielone. Możliwe jest również przygotowanie motylka takiego jak na poniższym zdjęciu. Kombinacji kolorów jest naprawdę wiele, ale trzeba się liczyć z nieco wyższą ceną za taką naklejkę.

 

Naklejka na ścianę Motyl Naklejka na ścianę motyl

 

8. Czy naklejkę można dzielić na części i naklejać na ścianie według swojego pomysłu ?

Wszystko zależy od tego jak wygląda naklejka. Po lewej stronie przedstawiamy naklejkę, której nie można podzielić, a po prawej taką którą można podzielić i nadać dowolny inny kształt nowej dekoracji.

Naklejka floraNaklejka ścienna border z bambusami

 

9. Czy duże naklejki ścienne o wielkości np. 80x40 cm można przyklejać na mniejsze kafelki ?

Tak, jak najbardziej. Należy jednak pamiętać o tym, aby lepiej przycisnąć naklejkę do fugi lub wyciąć część naklejki w miejscu gdzie przebiega fuga. Taką czynność najlepiej wykonać nożykiem to tapet. Naklejka będzie wtedy dłużej nam służyła :)

 

Naklejka KoniczynaNaklejka koniczyna na kafelkach

 

10. Jak odnaleźć na stronie wszystkie dmuchawce?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę (obok koszyka) słowo dmuchawce i wcisnąć ENTER. Wtedy ukażą się wszyskie dmuchawce, i pojedyncze, i podwójne, i potrójne, i lotki, czyli wszystkie te, które mają różne nazwy, ale jest to podobna naklejka. Gdy natomiast wpiszesz tylko słowo "dmuchawce" i nie wciśniesz ENTER to pokażą ci się wyniki, które mają w nazwie "dmuchawce". Ta druga opcja zawęża wyniki wyszukiwania.

 

11. Czym różnią się naklejki matowe od welurowych?

Naklejki matowe są cienkie i mają słabszy klej. Nadają się przede wszyskim do ścian malowanych emulsją i farbą akrylową ale o małej zawartości lateksu. Po przyklejeniu naklejki ściana wygląda tak, jakby była pomalowana a naklejka na swej powierzchni przybiera delikatną strukturę farby. Welur jest grubszy, ma aksamitną strukturkę i widoczne jaśniejsze niewielkie miejsca, które nadają uroku i oryginalności materiałowi. Dodatkowo mocniejszy klej sprzyja lepszej przyczepności do farb lateksowych.

 

12. Jak rozumieć kropki i znaczniki w rozmiarze np. 2x2 cm?

Naklejki znaczniki Kropki      Naklejki Znaczniki łezki

13. Jakie naklejki gratisowe otrzymam do wybranych przez siebie naklejek na kafelki?

Jeśli zamówisz dużą naklejkę na kafelek o wymiarze, np. 29x29 cm to w gratisie otrzymasz naklejki mniejsze, np. 9 cm, 12cm czy 15 cm, takie same bądź zbliżone tematycznie do rodzaju zamówionych naklejek. Gdy zamówisz o wielkości 9x9 cm to otrzymasz tej samej wielkości, wzór taki sam bądź podobny.

Przy zamówieniu do 50 zł orzymasz zawsze 2 gratisy, od 50 do 100 - 3 gratisy, a gdy Twoje zamówienie przekroczy kwotę 100 zł będą to 4 gratisowe naklejki.

14. Jak znaleźć adres punktu odbioru poczty, żabki, orlena, itp?

Kliknij na poniższy link.

Na samej górze strony wejdź w zakładkę ZNAJDŹ PUNKT. Wyskoczy mapka Polski ze wszystkimi punktami odbioru. Do wyboru masz Pocztą, Żabkę, Orlen, Ruch, Lewiatan, ABC, Delikatesy Centrum i Biedronkę. Teraz wystarczy wpisać tylko kod lub ulicę lub miejscowość, a system podpowie dalszy ciąg szukanego adresu. Po prawej stronie zobaczysz możliwe punkty do odbioru a na mapce widoczne punkty. Mapkę można przybliżać lub oddalać lupką, aby zobaczyć dokładniejsze dane. Jeśli zdecydujesz się już na konkretny punkt, odznacz go na szaro po prawej stronie a następnie wciśnij przycisk WYBIERZ.

Uwaga! Nie wszystkie punkty odbioru realizują zamówienia za pobraniem. Nie ma takich możliwości np. w sklepie Żabka.

15. Czy jako szkoła mogę zamówić naklejki z terminem płatności 14 dni?

Tak, można. Proszę wpisać to w polu UWAGI przy składaniu zamówienia. Zostanie wówczas wysłana faktura z odroczonym terminem płatności na 14 dni.


Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie