Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na płytki - jednokolorowe

No cóż... Żeby życie miało smak, trzeba mu dostarczać bodźców. Także wzrokowych.
Twoja łazienka i kuchnia...

Wierzę, że z dużą starannością i uwagą wybierałaś glazurę dobrej jakości. Ale i rozumiem, że już dawno Ci się opatrzyła, a po ostatnim remoncie kolejny planujesz raczej dopiero w następnym wcieleniu. Wszystko jasne.

No to pooglądaj nasze naklejki na płytki w wersji jednokolorowej. Wierzymy, że przy pomocy takich prostych trików jak odklej - naklej, własnoręcznie wyczarujesz sobie sama nowy wystrój pomieszczeń bez bałaganu i rozgardiaszu typowych dla remontu.

W ofercie naszych naklejek na płytki mamy dużą różnorodność. Są tu motywy roślinne, wzory geometryczne, egzotyczne morskie zwierzątka, wzory pokrywające wybranym przez Ciebie kolorem powierzchnię całego kafla, czy wzory pasujące do kuchni, a między nimi: filiżanki, kielichy i puchary z lodami, wzory owoców, i wiele innych.

Obejrzyj! To nic nie kosztuje, a może zainspiruje Cię do małego "remontu" prowadzącego do wielkich zmian w Twoim najbliższym otoczeniu. W Twoim domu.


Jednokolorowe

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie