Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na ścianę, naklejki na drzwi - symbole i tribale

Nie jest sztuką wybudować za krocie rezydencję według indywidualnego projektu. Sztuką jest standardowemu M nadać indywidualny i niepowtarzalny charakter.

Pomyślałeś kiedyś, że zwykłe drzwi to powierzchnia, która świetnie nadaje się do zaznaczenia charakteru, czy zainteresowań kogoś, kto za nimi ma swoje własne, małe królestwo? Wszystkie naklejki ścienne można wykorzystać jako element dekoracyjny, który z nudnych drzwi  uczyni wyraźną zapowiedź do wkroczenia w świat, który znajduje się za nimi. Mogą to być chińskie smoki, ogniste, pędzące rumaki, zwyczajne skorpiony czy modne obecnie skrzydła husarii.

Mnogość tematyki, która zawarta jest w naszych naklejkach na drzwi, powinna sprostać nawet najbardziej wysublimowanym gustom, w tym dorastającej młodzieży. Wypróbuj już dziś nasze wyjątkowe symbole i tribale!


Symbole i Tribale

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie