Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na szafki kuchenne / napisy do kuchni - kawa, desery, owoce

Kuchnia niestety często kojarzy nam się z miejscem codziennej nie bardzo lubianej, ciężkiej pracy. Gotowanie, pieczenie, siekanie, zmywanie... i tak w kółko. Historia bez końca... Podstawowe sprzęty i mało finezyjne ich kształty też uroku miejscu nie dodają.

A teraz możesz trochę pomarzyć. Zamknij oczy i daj się ponieść wyobraźni. Pijesz kawę przy kuchennym stoliku, a na płaskich powierzchniach - naklejki na szafkach kuchennych, a obok nich napisy na kuchennych ścianach. W naszej ofercie mamy całą gamę kubków i filiżanek z parującą kawą, ulubione przez wielu desery i mnóstwo tekstów czyniących od rana Twój dzień weselszym i przyjaźniejszym. Czujesz już zapach tej kawy na sam widok unoszącej się naklejkowej pary? Już czujesz słodycz deseru, który sobie nakleiłaś przy Twoim ulubionym stoliku kawowym? Zainwestuj małe pieniądze w nasze naklejki na szafki kuchenne albo/i napisy na ścianę do kuchni, a zaczniesz cieszyć się zupełnie nową jakością życia w tym mało czarownym dotąd miejscu.


Kawa, Desery i Owoce

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie