Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Szablony napisy na ścianę - sentencje, cytaty, motta, teksty, powiedzenia

Znasz jakiś łatwiejszy i bardziej komunikatywny sposób porozumiewania się, niż przekaz słowny? No właśnie... Ja też nie. Dlatego proponujemy Ci szablony napisy na ścianę. Przy wykorzystaniu naszych szablonów malarskich, masz możliwość w prosty sposób przekazać Twoim gościom zasady panujące w Twoim domu, jakieś ważne dla Ciebie motto, cytat, tekst, czy sentencję, która zawsze działa na Ciebie energetyzująco i mobilizująco, albo taką, która Cię zawsze wycisza i wprawia w doskonały relaksacyjny "trans".

Mamy też całą masę słynnych powiedzeń, które dzięki temu, że zostały wyartykułowane przez znanych i lubianych, weszły na stałe do codziennego użycia i być może nawiązują też charakterem przekazu do Twojego postrzegania świata.

Do szablonów możesz sobie dobrać dokładnie taki kolor farby, jaki sobie tylko wymyślisz. Nie zastanawiaj się już dłużej, tylko zamawiaj i dopieszczaj wnętrze Twojego domu napisami na ścianę!
 


Sentencje i napisy

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie