Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Szablony do malowania na ścianie - samoloty, samochody, statki, motocykle

Przypominasz sobie swoje dziecięce marzenia i stanowcze "Będę strażakiem", albo "Będę policjantem i będę łapał złodziei"? Tamte marzenia ewoluowały i zaprowadziły Cię zawodowo w inne rejony, ale może Twój syn ma podobne, albo całkiem inne marzenia? A może są one całkiem inne, ale z nami, w pewnym sensie od razu do spełnienia?

Spójrz, jakie proponujemy Ci cuda z oferty szablonów do malowania na ścianie! Naturalnie są tu wozy strażackie i policyjne, ale i cała bateria samolotów, samochodów, motocykli, helikopter, żaglówka... Naprawdę jest w czym wybierać!

A może Twoje nastoletnie dziecko czeka z niecierpliwością na swoją 18-tkę, bo wtedy dziadek obiecał mu na prezent opłacony kurs prawa jazdy, a na motocykl wrzuca moniaki odkąd zrozumiał, do czego służy skarbonka? W rezultacie kiedyś i tak tatuś swoje konto uszczupli :), ale konsekwencja (zwłaszcza w tak młodym wieku) warta byłaby nagrody, nie sądzisz?

A co myślisz na temat motocykla z naszej oferty? Zanim Twój bohater dorośnie, możesz wykorzystać nasze szablony do malowania i wyczarować mu na ścianie piękną maszynę, która pobudzi znów jego wyobraźnię, jak to fajowo będzie BYĆ DOROSŁYM. Pozwól mu marzyć! Ale pomóż mu te marzenia podsycać. Może kiedyś - w podziękowaniu i rewanżu za wspieranie "od zawsze" jego chciejstw - da się tacie "PRZEJECHAĆ" swoim cackiem?
 


Transport lądowy, morski, powietrzny

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie