Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na ścianę zwierzęta

Żeby pokój Twojej pociechy był niepowtarzalny, a Twoje dziecko czuło się w nim wyjątkowo dobrze, nie musisz wydawać kroci i bez końca skręcać i montować coraz to nowe meble i kosmiczne sprzęty.
Wystarczy, jeśli zobaczysz nasze naklejki na ścianę zwierzęta. Znasz jakieś dziecko, które nie lubi zwierząt? W dodatku egzotycznych? Możesz urządzić Twojemu starszemu słodziakowi prawdziwe safari z groźnymi tygrysami, panterami, milusińskimi słoniami, czy zabawnymi żyrafami, albo zaaranżować wioskę beduińską na pustyni, która jest właśnie za TĄ wydmą, do której podąża karawana wielbłądów.
Jeśli Twoje dziecko, Twój nastolatek, widział kiedyś żabkę, albo wiewiórkę, to i takich znajomych mamy wśród naszych naklejek na ścianę zwierzęta.

A wiesz, mam jeszcze inny pomysł... Może by tak nadać trochę drapieżności sypialni? :) Wyobrażasz sobie tygrysa czającego się za łóżkiem? Nie daj się ograniczać! Granice niech wyznacza tylko Twoja wyobraźnia. Do dzieła!


Zwierzęta różne

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie