Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejka ścienna - instrumenty muzyczne i nuty

Życie to feeria dźwięków. Dźwięki to muzyka. Muzyka to bogactwo instrumentów, dzieł muzycznych i wykonawców. Jesteś pod wrażeniem jakiegoś utworu? Któregoś wirtuoza? Jakiegoś konkretnego brzmienia? Chciałbyś pokazać całym Twoim otoczeniem, że żyjesz muzyką? Że przedstawia ona dla Ciebie szczególną wartość, a przy okazji ożywić ściany Twojego M?
Proponowana przez nas muzyczna naklejka ścienna powinna spełnić Twoje oczekiwania. Spójrz, ile instrumentów! Ile fantazyjnie połączonych z motywami roślinnymi nut i nutek!

Jesteś fanem Davida Garretta i jego łączenia muzyki klasycznej z nowoczesnymi aranżacjami?
Jestem pewna, że widząc naszą naklejkę ścienną przedstawiającą skrzypce, od razu zobaczysz oczami duszy tego awangardowego wykonawcę z jego rockową aparycją, i na pewno od razu rozbrzmi w Twoich uszach genialne AIR Johanna Sebastiana Bacha w wykonaniu tego genialnego muzyka, który już jest legendą XXI wieku.
Nie musisz kupować tych wszystkich fortepianów, saksofonów, skrzypiec i akordeonów, żeby cieszyć nimi swój wzrok. Wystarczą nasze naklejki, które w stylowy sposób oddają ich piękno i styl.


Instrumenty muzyczne i Nuty

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie