Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki ścienne do sypialni - wezgłowia

W Twojej sypialni wieje nudą. Nie oburzaj się, jeszcze nie krzycz i nie rozbijaj ekranu monitora! Nieeeee! Ja nie o tym... Przecież nie śmiałabym... :)
Przyjrzyj się. Łóżko, szafa, komoda, stolik nocny itp. standard.
A czy właśnie sypialnia, Twoja/Wasza sypialnia nie powinna być spersonalizowanym i najbardziej dopasowanym do indywidualnych preferencji pomieszczeniem? No i co? Dysponujemy naklejkami ściennymi do sypialni, przy pomocy których uda Ci się w prosty sposób osiągnąć jedyny w swoim rodzaju nastrój, w pełni zaspokajający Twoją potrzebę efektu wewnętrznego ciepła, wyciszenia, bliskości i intymności.

Zmartwiłeś się, że w tym wyciszeniu brak wizji na choćby odrobinę szaleństwa? To spójrz tylko na tę wśród naszych naklejek ściennych do sypialni prezentującą napis "A może byśmy tak.....?" Strzał w dziesiątkę? :) No i sam widzisz, że to dobry pomysł.
W ofercie naklejek na ścianę posiadamy wzory romantyczne, fantazyjne, zawsze miłe dla oka i duszy serca, czy ornamenty wykończeniowe dla bryły łóżka lub komody, czy szafki nocnej.

Po prostu zamów naklejki na ścianę do sypialni, przyklej i rozkoszuj się pięknem. Szeroko pojętym pięknem.


Wezgłowia

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie