Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Szablon malarski drzewo i gałązki

Chyba zgodzisz się, że poczucie bezpieczeństwa, stałość i siłę dają silne korzenie utrzymujące w podłożu i dostarczające stale życiodajną wodę. Czy nie jest też tak, że na dźwięk słowa "korzenie" nasza wyobraźnia automatycznie tworzy obraz rozłożystego drzewa z nieprawdopodobnie mocnym systemem korzeniowym? Drzewo to przecież też schronienie przed deszczem, albo przed skwarem. Drzewo to tlen potrzebny każdemu z nas do życia. Drzewo to jedna z ozdób naszego świata, piękne o każdej porze roku na swój niepowtarzalny sposób. I my zafascynowani tym często niedocenianym, choć jeszcze dość powszechnym cudem natury stworzyliśmy szablon malarski drzewo. Znajdziesz tu rodzime wiotkie brzozy, silne dęby, jak i egzotyczne palmy przypominające wakacje z napojami serwowanymi z kolorowymi słomkami w łupinach orzechów kokosowych.

Jeśli wolisz coś lżejszego, mamy w ofercie drobniejsze elementy stanowiące realne, lub fantazją kreowane gałęzie, które z pewnością pięknie komponowałyby się (z nieograniczoną możliwością doboru koloru) na każdej ścianie. Wybór zależy tylko od Ciebie, ale możemy się założyć, że przeglądając naszą ofertę trafisz na odpowiedni dla Ciebie wzór szablonu malarskiego.
 


Gałązki i Drzewa

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie