Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Młodzieżowe naklejki na ścianę - sport i piłka nożna

Ile to już razy zamartwialiście się, że Wasza pociecha za dużo czasu spędza przy komputerze i w dodatku w pozycji, w której kręgosłup błaga o litość? Sport i owszem, jest bardzo, bardzo, ale na ekranie telewizora, czy nawet smartphona. Taaaaak.

Mały podstęp to prawie żaden podstęp :) Wystarczy Ci czasu, kiedy Twoja pociecha będzie w szkole. Zapoznaj się z ofertą naszych młodzieżowych naklejek na ścianę. Dysponujemy szerokim wachlarzem dyscyplin sportu, sprzętu sportowego, jak również postaci mistrzów sportu. Zamawiasz, otrzymujesz, przyklejasz i voilà! Twoja pociecha przychodzi ze szkoły, wchodzi do swojego pokoju i? WOOOOOW!
Czy takie młodzieżowe naklejki na ścianę to nie jest mocny bodziec, żeby zachęcić młodego człowieka do ruszenia z piłką na świeże powietrze, na boisko, czy na salę gimnastyczną? Spróbuj. Niewielki nakład sił i środków, a efekt może przerosnąć Twoje oczekiwania.


Sport, piłka nożna

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie