Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na szyby - do łazienki, kuchni, pokoju

Patrzysz na te swoje z wielką starannością urządzone wnętrza. Smak, styl, elegancja, po prostu przepychota. Tylko te szyby w oknach zioną pustką. Już dawno ustaliliście, że żadnych firan, zasłon i tym podobnych zbieraczy kurzu. No, ale coś z tymi oknami trzeba zrobić, żeby w tym Waszym pięknym M postawić przysłowiową kropkę nad "i". A jeszcze lepiej, gdyby to mogła być wisienka na torcie ze spektakularnym sukcesem wieńcząca dzieło. TADAAAAAM! Proszę bardzo! Specjalnie dla Was naklejki na szyby. Żadnych krzykliwych kolorów psujących Wasz salon urządzony z dbałością o każdy detal, żadnych zaburzonych ciężkimi zasłonami, żaluzjami, czy wertikalami proporcji, tylko delikatna gra światła i uspokojenie rażącego słońca przez matowy filtr folii naklejek na szyby okienne.

Chcesz tylko delikatnego zaznaczenia, że otwarta powierzchnia okienna to zaplanowany trik? Dysponujemy drobnymi elementami, które naklejone w jednym miejscu stworzą z okna od razu wykończony element dekoracyjny przestrzeni mieszkalnej. Mamy w naszej kolekcji wzory stosowne zarówno do pokoju, jak i kuchni, czy łazienki, od drobiazgów pozostawiających szybę przezroczystą prawie na całej jej powierzchni, do takich, w których element przepuszczający światło zewnętrzne pyszni się, jak błyszczący klejnot na matowej, ale wciąż przepuszczającej jasność folii.

Oglądaj, wybieraj, zamawiaj naklejki na szyby okienne i wierz nam - efekt "WOW!" będzie przy każdej wizycie Waszych znajomych niezmiennie spektakularny.


Naklejki na szyby

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie