Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na ścianę motyle, ptaki, sowy

Tyle sprzętów i mebli w tym domu... Ale spróbuj z czegoś zrezygnować i pozbyć się! Nie ma jak, bo wszystko potrzebne i absolutnie przydatne.
I masz już wszystko. I przyglądasz się wnętrzu. Przyciężkie robi wrażenie. Miało być super, wyszło jak zawsze - myślisz...
No nie martw się i otrzyj łzy :) Może znajdziemy jakąś radę.

Zamknij oczy i wyobraź sobie motyla, albo motylka, albo stadko fruwających motyli, które jakby goniły się grając w berka... Prawda, że rzadko spotykana lekkość, delikatność i gracja?
No to spójrz na nasze naklejki na ścianę motyle. Już rozumiesz, prawda? W dowolnym kształcie (a dysponujemy różnymi; od tych prawie realistycznych, do całkiem fantazyjnych), w dowolnym kolorze, pojedynczy, czy w konfiguracji z innymi fruwającymi cudami nadadzą wnętrzu finezji i odwrócą uwagę od brył cięższych elementów wystroju.

Możesz umieścić cuda z naszych motylkowych naklejek w centralnym punkcie ściany, albo w bliskości biblioteczki, czy kredensu, jakby bawiły się z obserwatorem w chowanego.
Całe piękno tych cudnych istot, które łopotaniem swoich delikatnych skrzydełek sprawiają wrażenie nierzeczywistych elfików na pewno zmieni charakter pomieszczenia nie do poznania. Wejdź i zobacz nasze naklejki na ścianę motyle.


Motyle i Ptaki

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie