Naklejki na ścianę motyle, ptaki, sowy

Tyle sprzętów i mebli w tym domu... Ale spróbuj z czegoś zrezygnować i pozbyć się! Nie ma jak, bo wszystko potrzebne i absolutnie przydatne.
I masz już wszystko. I przyglądasz się wnętrzu. Przyciężkie robi wrażenie. Miało być super, wyszło jak zawsze - myślisz...
No nie martw się i otrzyj łzy :) Może znajdziemy jakąś radę.

Zamknij oczy i wyobraź sobie motyla, albo motylka, albo stadko fruwających motyli, które jakby goniły się grając w berka... Prawda, że rzadko spotykana lekkość, delikatność i gracja?
No to spójrz na nasze naklejki na ścianę motyle. Już rozumiesz, prawda? W dowolnym kształcie (a dysponujemy różnymi; od tych prawie realistycznych, do całkiem fantazyjnych), w dowolnym kolorze, pojedynczy, czy w konfiguracji z innymi fruwającymi cudami nadadzą wnętrzu finezji i odwrócą uwagę od brył cięższych elementów wystroju.

Możesz umieścić cuda z naszych motylkowych naklejek w centralnym punkcie ściany, albo w bliskości biblioteczki, czy kredensu, jakby bawiły się z obserwatorem w chowanego.
Całe piękno tych cudnych istot, które łopotaniem swoich delikatnych skrzydełek sprawiają wrażenie nierzeczywistych elfików na pewno zmieni charakter pomieszczenia nie do poznania. Wejdź i zobacz nasze naklejki na ścianę motyle.


Motyle i Ptaki

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie