Naklejki na kafelki

Wchodzisz do łazienki. Wszystko wypucowane pachnie i błyszczy, a jakoś tak mdło i nudnawo. Piękna glazura spowszedniała, ale na remont nie ma żadnych szans. Nie zaplanowałaś tego ani pod kątem uszczuplenia konta, ani czasu, ani energii, którą musiałabyś z siebie wykrzesać, żeby całość logistycznie ogarnąć.

I dokładnie dla takich jak Ty, mamy w ofercie naklejki na kafelki. Spójrz, ile możliwości! Ile form i kolorów! Wzory na pojedyncze kafelki, albo stanowiące bardziej złożone kompozycje.
Kochasz kwiaty i wszelkie motywy z elementami florystycznymi - proszę bardzo!

Oczami wyobraźni zobaczyłaś na kaflach wzory geometryczne? Nic prostszego! Zamarzył Ci się klimat egzotycznego morza? Zobacz tylko ile możliwości! Te ryby i rybki, muszle i muszelki, rozgwiazdy! Inwestycje niewspółmiernie niskie do stworzenia komfortu nadmorskiego SPA, jak na Bali. Wow!!!

A może takim sposobem niskich nakładów chciałabyś ożywić kuchnię? Z naszymi naklejkami na kafle i to banalnie proste! Te wszystkie słodkie filiżanki z parą unoszącą się znad świeżo zaparzonej kawy! Te owoce, czy desery, na widok których od razu chcesz sięgnąć po prawdziwe!

A wiesz, co jeszcze dodaje smaczku? Że zanim rodzina wróci z wyprawy do kina, Ty już będziesz czekała po "remoncie" i z poczuciem odwalenia kawałka dobrej roboty. A wisienką na torcie będą miny współmieszkańców.

Gwarantujemy Ci, że miny - bezcenne. Tylko pstrykać fotki :)


Naklejki na kafelki

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie