Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na ścianę mapa świata, znaczniki, Europa, Polska

Wszyscy kochamy podróże. Krótkie wyjazdy do bliższych, ale ciekawych miejsc, albo gdzieś tam na "koniec świata" w poszukiwaniu nowych wrażeń, odmiennych kultur, słońca, oceanu i palm, albo ośnieżonych stoków i siarczystego mrozu. Ale w końcu z każdej podróży wracamy do domu. Taka sytuacja: wakacje minęły, za oknami szaro, buro i ponuro. Siedzisz sobie pod kocem z gorącą herbatą z imbirem. Przed oczami naklejka na ścianę mapa świata. Twój wzrok padł na Karaiby i już wiesz, jak spędzisz następne wakacje! Jedynym "problemem" będzie teraz tylko decyzja czy chce Ci się wylegiwania na hamaku pod palmą na rajskich plażach Punta Cana, czy windsurfingowego szaleństwa na falach Oceanu Atlantyckiego w Puerto Plata?

Wśród naszych naklejek mamy też znaczniki. Po każdej podróży z satysfakcją mógłbyś na swojej osobistej mapie dodać następny. Mamy też w ofercie mapy z nazwami państw, mapy Polski, jak również naklejkę kuli ziemskiej i kompasów. Naklejki na ścianę z mapą świata są niebanalnym elementem dekoracyjnym, ale mogą też pełnić funkcję edukacyjną.


Mapy i Znaczniki

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie