Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na szybę do kuchni

Lubisz sobie czasami wypić kawę i nawet przegryźć do tego jakieś ciasteczko w kuchni, zamiast tarabanić się z całą tacą do salonu, bo i tak, jak już się wygodnie rozsiądziesz, okaże się, że zapomniałaś z kuchni zabrać łyżeczkę? :)
Znamy ból.

Ale jak tak sobie siedzisz i patrzysz na swoje kuchenne zazdroski, to aż wzrok odwracasz, bo znowu do prania... A potem prasowanie. A może i krochmalenie po drodze...
Spróbujemy Ci coś podpowiedzieć. Ta podpowiedź to: naklejki na szybę do kuchni. Nie będą Cię drażniły ostrymi kolorami, w związku z tym dopasują się do każdego wystroju i wszystkich (bez wyjątku) dodatków. Bogactwo naszych wzorów od typowo kuchennych wdzięcznych filiżanek, po mniej, lub bardziej przepuszczalne światło dnia elementy dekoracyjne zaspokoją nawet najbardziej wysmakowane potrzeby estetyczne. Możesz nimi przysłonić te części okna, które wg Twojej opinii właśnie przysłonienia wymagają, pozostawić "otwarte" te, które będą Cię zawsze witały pięknymi i bez przeszkód zapraszanymi do domu promieniami słonecznymi.
Teraz tylko pobuszuj wśród naszych kuchennych naklejek na szybę, wybierz, zamów i naklej. Skończone dzieło? No i??? Super!
 


Kuchenne

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie