Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Szablony do malowania ścian - mapy świata, Europa, miasta, zabytki, róża wiatrów

Samo słowo "malowanie" wywołuje w Tobie wspomnienie drabin, wiader z farbami, niezliczonych wałków, pędzli, pędzelków i innych przyrządów, które tygodniami plączą się pod nogami, bo remont ciągnie się, ciągnie i ciągnie, a jednak i zmiana wnętrz od czasu do czasu wskazana i czujesz, że niebezpiecznie zbliża się ten czas i godzina "0"? Nie panikuj! Spokojnie! Obejrzyj nasze szablony do malowania ścian! Zaskoczony, jak bardzo jeden, ewentualnie kilka elementów mogą całkowicie odmienić Twój pokój dzienny, sypialnię, czy gabinet? W jednym pokoju możesz stworzyć sobie własne "pół świata" z wieżą Eiffla "w cieniu której" zjesz swojego croissanta nasączanego Twoją poranną kawą, Big Benem i angielską budką, przy którym paluszki rybne (niekoniecznie nawet z dorsza, czy łupacza) z frytkami staną się od razu "fish nad chips", czy Statuą Wolności, koło której rodzimy kotlet mielony stanie się najprawdziwszym hamburgerem. Może nie każdego dnia potrzebujesz odskoczni od rzeczywistości, ale czasami każdemu z nas przydaje się wędrówka myślami do trochę innego świata.

W ofercie naszych szablonów do malowania ścian mamy również korespondujące z wymienionymi już bryłami charakterystycznych budowli mapy świata i Europy, (także konturowe zarysy), różę wiatrów czy romantycznie urokliwą latarnię morską na pewno nawiązującą do przepięknych, spokojnych wieczorów nad morzem z szumiącymi falami morza i śpiewem mew w tle.


Mapy, miasta, zabytki

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie