Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na szkło - motywy kwiatowe, dmuchawce

Okna, drzwi tarasowe, kredensy, szafki, szafeczki, barki, witrynki i mnóstwo innych drzwiczek meblowych z szybkami. Może jeszcze tylko wspomnę stoliczki ze szklanymi blatami...
Szybka, czyli... NIC. Ani koloru, ani wymyślnej formy, a ta szybka wewnątrz pomieszczenia to chyba tylko od kurzu chroni.

Hej, hej! Wcale nie musi tak być! Popatrz na nasze naklejki na szkło! Ile możliwości niezwykłych form! Czego tu nie ma?! Wzory absolutnie fantazyjne, kwiatowe (wśród nich kwiaty rodzime z dmuchawcami i egzotyczne), liście, gałązki... do salonu, sypialni, pokoju.
Z naszymi naklejkami na szkło nie musisz zmieniać całego wystroju pokoju, żeby nadać mu nowy design i odświeżyć wnętrze. Nasze naklejki stanowią ozdobę zwykłej szyby, i tej zewnętrznej, i tej dekoracyjnej w domowych szafkach, tworząc z niej delikatny i lekki w formie obraz. Możesz wykorzystać w kilku miejscach jeden motyw np. dmuchawca, tworząc z kompozycji spójną całość, lub przez wykorzystanie różnych motywów roślinnych zaznaczyć odrębność poszczególnych sprzętów.
Spróbuj pobawić się przestrzenią wokół siebie! Zobaczysz, ile sprawi Ci to radości.
 


Motywy kwiatowe, dmuchawce

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie