Witamy w sklepie WIKAM! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 20 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Naklejki na kontakty

Przebiegasz wzrokiem po Twoim pokoju: ok, dobrze, fajnie, super, ... O! A to co?!!! Na Twojej świeżej jeszcze fajnie pomalowanej ścianie ciemne plamy wokół kontaktów... Nie zwalaj wszystkiego na lepkie rączki dzieci! Sam też masz w tym swój udział. To normalne, że są w domu miejsca bardziej narażone na zabrudzenia, niż inne. I znowu remont - myślisz...
No, nie musi być od razu aż tak drastycznie.
Mamy dla Ciebie propozycję: naklejki na kontakty. Mnogość wzorów i rozwiązań kolorystycznych zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusty i guściki.
Lubisz kwiaty rodzime, egzotyczne i wszelkie motywy roślinne? Bardzo proszę! Wybieraj!
Jesteś kibicem jakiejś dyscypliny sportu? Mamy coś dla Ciebie! Jesteś zwierzolubem? Psiarzem, kociarzem, innym -arzem? Wybieraj! Koty, kotki, motyle, rybki, żyrafy, misiaki - w wersji "do pokoju mamy i taty", ale też puchato uśmiechające się do słodkich dzieciaczków. Dzieci trochę starsze byłyby na pewno zachwycone naklejkami na kontakty przedstawiającymi różne auta, samoloty, czy rakiety kosmiczne.

Jeśli chciałbyś tylko dyskretnie, a jednak efektownie przykryć te ciemniejsze miejsca, albo od razu je zabezpieczyć stonowanymi elementami, to polecamy naklejki w spokojniejszych formach. Patrz i wybieraj!


Naklejki na kontakty

Sklepy internetowe CStore Właściciel sklepu: wikam-dekoracje.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
poszukujesz fototapet, obrazów, plakatów i innych wzorów naklejek? Strona w budowie